Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нарешті ми до тебе добралися": у Києві невідомі побили Зоряна Шкіряка

Сам політик сказав, що нічого такого не сталося.

Під будівлею Вищого спеціалізованого суду України сьогодні, 6 листопада, невідомі напали на радника глави МВС Зоряна Шкіряка, пише Обозреватель.

Зазначається, що біля входу в будівлю суду політика оточила юрба та почала штовхати зі словами: "Нарешті ми до тебе добралися!". Відео з інцидентом з`явилося в мережі.

Побиття Зоряна Шкіряка

 

Опубликовано Oboztv 6 ноября 2017 г.

Однак сам Шкіряк згодом повідомив на Facebook, що з ним все гаразд і жодного побиття не було.

"Друзі, все Ок! Яке побиття, про що ви? Жодних проблем, зі мною все прекрасно! Ніхто мене не бив і нічого страшного зі мною не сталося," - каже він.

Читаю деякі заголовки в ЗМІ і аж здригалася)). Друзі, все Ок! Яке побиття, про що ви? Жодних проблем, зі мною все прекр...

Опубликовано Зоряном Шкиряком 6 ноября 2017 г.

Нагадаємо, сьогодні у Вищому спеціалізованому суді почався розгляд справи прикордонника Сергія Колмогорова, засудженого до 13 років ув'язнення за вбивство людини на посту 2014 року. Суд вважає, що обвинувачений умисно розстріляв з автомата автомобіль на околиці Маріуполя, під час чого загинула 30-річна жінка. Сам же Колмогоров стверджує, що виконував наказ начальства про зупинку підозрілого автомобіля, який не реагував на вимоги правоохоронців. Зорян Шкіряк виступає на підтримку засудженного.

Залиште свій коментар

Вибір редакції