"Нарешті ми до тебе добралися": у Києві невідомі побили Зоряна Шкіряка

Сам політик сказав, що нічого такого не сталося.

Під будівлею Вищого спеціалізованого суду України сьогодні, 6 листопада, невідомі напали на радника глави МВС Зоряна Шкіряка, пише Обозреватель.

Зазначається, що біля входу в будівлю суду політика оточила юрба та почала штовхати зі словами: "Нарешті ми до тебе добралися!". Відео з інцидентом з`явилося в мережі.

Побиття Зоряна Шкіряка

 

Опубликовано Oboztv 6 ноября 2017 г.

Однак сам Шкіряк згодом повідомив на Facebook, що з ним все гаразд і жодного побиття не було.

"Друзі, все Ок! Яке побиття, про що ви? Жодних проблем, зі мною все прекрасно! Ніхто мене не бив і нічого страшного зі мною не сталося," - каже він.

Читаю деякі заголовки в ЗМІ і аж здригалася)). Друзі, все Ок! Яке побиття, про що ви? Жодних проблем, зі мною все прекр...

Опубликовано Зоряном Шкиряком 6 ноября 2017 г.

Нагадаємо, сьогодні у Вищому спеціалізованому суді почався розгляд справи прикордонника Сергія Колмогорова, засудженого до 13 років ув'язнення за вбивство людини на посту 2014 року. Суд вважає, що обвинувачений умисно розстріляв з автомата автомобіль на околиці Маріуполя, під час чого загинула 30-річна жінка. Сам же Колмогоров стверджує, що виконував наказ начальства про зупинку підозрілого автомобіля, який не реагував на вимоги правоохоронців. Зорян Шкіряк виступає на підтримку засудженного.

Залиште свій коментар