У Києві новий земельний скандал

Уночі на розі вулиць Нижній Вал та Костянтинівська невідомі встановили багатометровий залізний паркан та побили місцевих підприємців.

Уночі на розі вулиць Нижній Вал та Костянтинівська невідомі встановили багатометровий залізний паркан та побили місцевих підприємців. Знімальна група ТСН з'ясувала: ґвалт на Подолі стався через велику любов до археології.

Під вечір суботи біля зеленого новобуду в центрі Києва підприємці складають план, як дістатися до кіосків, щоб хоча би забрати особисті речі. Кажуть, паркан з’явився зненацька й потрапити туди, куди ще вчора можна було пройти вільно, сьогодні просто неможливо.

Вулиці Верхній і Нижній Вал на Подолі, Київ (Фото: nostalgia2.kiev.ua)
Вулиці Верхній і Нижній Вал на Подолі, Київ (Фото: nostalgia2.kiev.ua)
Залізна огорожа з’явилась у самісінькому центрі Києва сьогодні вночі. Тутешнім підприємцям начебто показали листа, в якому чорним по білому було написано: на цьому місці мають проводити археологічні розкопки.

Активна фаза бойових дій за археологічне надбання розпочалася напередодні пізно ввечері. Кілька десятків кремезних молодиків підвезли близько опівночі на мікроавтобусі. Не гаючи часу, той десант почав лупцювати кожного, хто потрапляв під руку.

Другий етап земельно-історичного штурму розпочався зранку, коли новоявлені археологи спробували заїхати на обгороджену територію вантажівкою з тимчасовим помешканням на причепі.

Підприємці зізнаються: воюють за шмат землі на розі Нижнього Валу і Костянтинівської вже кілька років поспіль. Свого часу вони пройшли не один десяток кабінетів, аби отримати всі дозволи та працювати без проблем, але з’явилися й інші зацікавлені.

Поза камерою підприємці натякають: велику любов до історичної спадщини вже тривалий час виявляє тутешній прокурор районного масштабу. Щоправда, ні прізвища, ані посади археолога у прокурорських погонах називати не наважуються.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: