У Києві офіційно підтверджено свинячий грип

В Києві небезпечний вірус A офіційно підтверджено в однієї людини - 17-річного хлопця. Тестування хворих на ГРВЗ та застуду триває.

У Києві офіційно підтверджено перший за час епідемії грипу випадок захворювання на вірус свинячого грипу A. Про це повідомила столична санепідемстанція.

За повідомленням СЕС, 2 листопада в столиці “вперше за останні тижні у швидкому тесті отримано позитивний результат щодо грипу А при дослідженні матеріалу від 17-річної дитини”.

У санітарно-епідеміологічній станції відзначили, що “за 02.11.09 року в вірусологічній лабораторії Київської міської СЕС проведено: 27 досліджень по методу Люм, 5 досліджень на культури клітин (ЦКДЛ), методом швидких тестів – 2 дослідження. Вперше за останні тижні у швидкому тесті отримано позитивний результат щодо грипу А при дослідженні матеріалу від 17-річної дитини, матеріал направлено на дослідження до вірусологічної лабораторії Центральної СЕС МОЗ України. Всього з м. Києва 02.11.09 року направлено 6 зразків для вірусологічного дослідження в Центральну СЕС МОЗ України”.

Пізніше наявність свинячого грипу в Києві підтвердила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. "Що стосується підтвердження одного хворого на каліфорнійський грип (у Києві), я тільки що почула від міністра охорони здоров'я, що є офіційно підтверджено - одна людина", - сказала вона.

Разом із тим, 2 листопада столичний мер Леонід Черновецький і його заступниця Ірена Кільчицька заявляли, що в Києві немає жодного випадку захворювання на грип, ні на звичайний, ні на свинячий.

Разом із тим, за інформацією директора Центру грипу Олександра Гриневича, Київ вже перевищив епідемічний поріг захворювань га грип і ГРЗ. 

Крім того, з підозрою на свинячий грип госпіталізовано двох людей у Київській області. Стан однієї з них важкий.

У свою чергу, експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я зробили припущення, що більшість випадків захворювань і смертей в Україні є наслідком епідемії саме свинячого грипу A/H1N1.

Читайте також:

Під Києвом двох людей госпіталізовано з підозрою на свинячий грип

МОЗ: кожен четвертий українець захворіє на грип

ВООЗ: в Україні епідемія свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: