У Києві оприлюднили нові тарифи на комунальні послуги

З 1 січня у Києві діятимуть нові тарифи на комунальні послуги.

Київська міська держадміністрація своїми розпорядженнями від 30 листопада 2009 року затвердила тарифи на житлово-комунальні послуги для населення, які діятимуть з 1 січня наступного року.

Тексти розпоряджень оприлюднено на сайті муніципальної газети ”Хрещатик”.

Це розпорядження № 1332 “Про встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для населення”; № 1333 “Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення”, а також розпорядження про тарифи на утримання будинків та при будинкових територій для ЖЕКів, ОСББ та ЖБК за № 1335 “Про подовження дії розпоряджень виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.08.2009 № 978, № 979” та № 1334 “Про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій”.

Згідно з документами, тариф на опалення встановлено на рівні, що діє з 1 жовтня і становить 1,6 грн. за 1 кв. м опалювальної площі приміщення на місяць.

На рівні жовтня також залишились тарифи на гарячу воду і водовідведення. Для приміщень, які обладнані лічильниками, тариф встановлено в розмірі 10,05 грн. за кубометр (8,80 грн. за постачання та 1,25 грн. за водовідведення), для приміщень без лічильників - 35,18 грн за 1 особу на місяць.

Тариф на холодну воду і водовідведення також залишиться незмінним - 2,87 грн за 1 кубометр для приміщень з лічильниками та 15,78 грн. за 1 особу на місяць за відсутності лічильника.

Дію тарифів на обслуговування будинків і прибудинкових територій для кожного будинку (введені з серпня 2009 року) продовжено до березня 2010 року.

13 жовтня прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що уряд домовився з мерією Києва про впровадження з 1 листопада старих тарифів на тепло і гарячу воду.

Того ж дня Київський міський голова Леонід Черновецький повідомив, що підписав розпорядження про зниження з 1 листопада тарифів на житлово-комунальні послуги практично до рівня тарифів, що діяли станом на 1 червня цього року.

Ще через кілька днів мер Києва заявив, що "згідно з угодою, яку я уклав з "Нафтогазом України" і "Київенерго", тарифи в Києві полегшені діятимуть до 10 травня”. “Цей документ має силу договору. І ніхто його в односторонньому порядку розірвати не може. Нові тарифи починають діяти в Києві з 1 листопада, і це чітко зазначено у всіх документах", - наголосив Черновецький.

29 жовтня на засіданні сесії Київської міської ради запрошений для доповіді по тарифному питанню перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко повідомив, що тарифи на оплату послуг з опалення та постачання гарячої води в Києві знижено з 1 жовтня, а не як повідомлялось раніше, з 1 листопада.

Нагадаємо, ціни на електроенергію для населення в 2010 р. виростуть на 70%, вважає аналітик інвестиційної компанії Astrum Investment Management Ян Липчинський.

В той же час, аналітик прогнозує, що ціни на електроенергію для промислових споживачів збільшаться в 2010 р. на 15%.

"НКРЕ почне підвищення цін на електроенергію після президентських виборів в першому кварталі 2010 р.", - говорить він.

Читайте також:

У 2010 населення платитиме за світло на 70% більше

Від Черновецького вимагають повернути киянам гроші за ЖКГ

Черновецький поверне підвищені комунальні тарифи через суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: