У Києві остаточно заборонили продавати квас на вулицях

Столична влада підтвердила заборону на продаж бочкового квасу: один з яскравих атрибутів спекотних вулиць Києва зникає назавжди.

У київській мерії вирішили назавжди заборонити продаж бочкового квасу на столичних вулицях.

Вперше продаж квасу заборонили ще минулого року - через порушення санітарних норм і непридатність бочок. Цього року заводи-виробники напою хотіли відновити продаж бочкового квасу, але чиновники це відкинули, пише газета "Сегодня".

"Така торгівля вже застаріла та й санітарним нормам не відповідає. Бочки прийшли в непридатність, не тримали температуру, СЕС заперечує. Тому наша позиція, щоб квасу в бочках на вулиці не було. Тим більше, Євро попереду. Такої торгівлі більше не буде", - розповів заступник начальника главку торгівлі Василь Щербенко.

Тож відтепер один з яскравих атрибутів спекотних столичних вулиць можна купити тільки в пластикових пляшках у магазинах або на розлив в деяких кафе.

У Києві жовті цистерни з написом "Квас" стали постійним літнім атрибутом вулиць з 30-х років минулого століття. До бочок шикувалися черги. Тоді квас коштував 3 копійки за маленький кухоль і 5 копійок - за півлітровий. У 2009 році він коштував 1,5 грн за склянку, 6 грн - літр.

Читайте також:

Столична велика кільцева буде платною

За якістю життя Київ суттєво відстає від Праги та Варшави

Українське пиво знову подорожчає

Літо в Україні знову буде "пекельним"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: