У Києві під каток віддали майданчики двох спортивних шкіл

Через будівництво НСК "Олімпійський" стадіон "Крижинка" заберуть. Тепер спортсмени будуть тренуватися на новозбудованому полі на території двох шкіл.

Заради льодової арени для олімпійців у Києві знищили майданчики відразу двох спортивних шкіл. Будівництво вже завершується, а люди лише зараз дізналися про новий проект. Станом речей не задоволені навіть професійні спортсмени.

Потрапити на стадіон "Крижинка" можна через будівництво НСК "Олімпійсього". Тренування на Крижинці тривають, попри те, що стадіон зусібіч оточений будівельниками, а спортсменів чи не щодня попереджають про можливе відселення. Але при цьому не повідомлялося коли саме і куди.

Про те, що на іншому кінці міста скликають громадські слухання з приводу нової льодової арени, яку будують замість цієї, керівництво "Крижинки" не знало.

Чому на громадські слухання не кличуть спортсменів - представники столичної адміністрації не відають. Ці слухання чиновники організували лише на п'ятому місяці будівництва.

Під нову арену забрали територію спортмайданчика, що належав двом школам цього району.

Громада вимагає, щоб їй показали проектні документи на новий стадіон. Забудовник стверджує, що їх оприлюднено.

Радіють ліквідації шкільного стадіону вчителі і батьківський комітет. За їх словами, на цьому місці постійно валялися шприци, «діти займалися сексом».

На думку заступника директора, замість покращення стану майданчику, краще його віддати.

Жителі району проти такого рішення і заявили, що стадіон був цілком нормальним, як й інші.

Як втішний аргумент, голова столичної адміністрації запевняє, що на цьому катку будуть кататися й діти, які навчіються у сусідніх школах.

На цю саму ковзанку претендують і три професійні спортивні федерації, що готують майбутніх олімпійських чемпіонів - із фігурного катання, хокею та шорттреку - вони й досі всі туляться на "Крижинці".

Читайте також:

У запорізькій школі побились 9-річні: одна дитина у комі

У дніпропетровській школі вбили 24-річного хлопця

У Росії вдруге за два місяці на очах у школярів побили вчительку

ВідеоЗаради льодової арени знищили майданчики двох шкіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: