У Києві підтверджено шість випадків свинячого грипу

Протягом минулого тижня кількість хворих на грип і ГРВЗ в столиці зросла вдвічі. Шість людей хворі на свинячий грип, двоє померли.

У Києві офіційно підтверджено шість випадків захворювання на свинячий грип A/H1N1, повідомила столична санітарно-епідеміологічна служба. Дві людини померли від цієї хвороби.

Раніше повідомлялося про сім випадків свинячого грипу в столиці та дві смерті від цієї хвороби. Також повідомлялося про чотири смерті від епідемії грипу в столиці.

В цілому з 2 по 8 листопада захворюваність населення міста на грип та ГРВІ зросла у 2,2 рази, порівняно з попереднім тижнем. Перехворіли на грип та ГРВІ 60 тисяч 366 осіб (показник 218,2 на 10 тисяч населення), у 2,7 рази перевищено епідпоріг (на 22 тисячі150 осіб).

Захворюваність зросла у всіх вікових групах у порівнянні з минулим тижнем. 69,5% (41 тисяча 978 осіб) серед хворих були особи старше 14 років. За минулий тиждень по місту було госпіталізовано 1 тисячу 100 хворих на грип та ГРВІ киян, у тому числі 208 дітей до 14 років. У 6 пацієнтів хворих на грип та гострі респіраторні захворювання лабораторно підтверджено грип А/Н1N1 в двох референс лабораторіях ДП "Інституту епідеміології та інфекційних хвороб" та лабораторії вірусології та СНІД Центральної санепідстанції МОЗ України. Отримано негативні результати дослідження матеріалу від 24 медиків, які були в контакті з хворими, у яких підтверджено грип А/Н1N1.

Київська СЕС також наголосила, що ситуація в місті напружена. За тиждень було зареєстровано 2 смерті хворих на пневмонію, у яких при житті було лабораторно виявлено пандемічний вірус грипу А/Н1N1.

СЕС нагадала, що з 30 жовтня в місті було введено обмежувальні заходи, призупиненні заняття в школах, вузах, припинено відвідування дитячих садків, введено масковий режим, подовжено час роботи ЛПЗ тощо. Для забезпечення своєчасного проведення протиепідемічних заходів забезпечується робота фахівців санепідслужби у вихідні дні. Проводяться перевірки об`єктів держсанепіднагляду з питань дотримання протиепідемічного режиму, у тому числі дотримання маскового режиму.

“Ці заходи дозволили призупинити темпи зростання захворюваності та залишити ситуацію керованою, про що свідчить зменшення темпів зростання в останні дні тижня”, - зазначили у санепідстанції.

Проти сезонного грипу в місті вакциновано 5 тисяч 131 людина(у минулому році за цей же період було щеплено 4 тисячі 908 киян).

Нагадаємо, 6 листопада у зв'язку з епідемією в Києві було оголошено карантинні заходи.

Всього в Україні на свинячий грип захворіли 67 людей, причому 14 з них померли.

Читайте також:

Виробник "Таміфлю" заробив на епідемії мільярд доларів

Кількість хворих на грип в Україні перевищила мільйон

В Україні на свинячий грип захворіли вже 67 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: