З 8 червня у Києві відключать гарячу воду

З 8 по 22 червня у Києві проводитимуться планові відключення гарячої води в Подільському та Оболонському районах.

З 8 по 22 червня у Києві проводитимуться планові відключення гарячої води в Подільському та Оболонському районах через перевірку теплових мереж для підготовки до опалювального сезону.

Гарячої води не буде в будинках на Балтійському провулку, Боричевому тоці, Боричевому узвозі, Валківській вулиці, Гаванському провулку., вул. Електриків, Кожум'яцькій, Костянтинівській, Марка Вовчка, Набережно-Луговій, Набережно-Хрещатицькій, Новокостянтинівській, Оленівській, Петропавлівській, Садовській, Скляренка, Фрунзе, Ярославському провулку, пров. Московському, і площі Фрунзе.

Крім того, до 15 червня гарячої води не буде в Дарницькому районі Києва на вул. Ахматової, Вишняківської, Гмирі, Крушельницької, Пчілки, Ревуцького, пр. Бажана, Григоренка, Дніпровській набережній; у Голосіївському та Солом'янському районах столиці - на вул. Васильківська, Героїв Оборони, Заболотного, Кіровоградській, Крейсера "Аврора", Кустанайській, Ломоносова, Лятошинського, Потєхіна, Саперно-Слобідській, Стельмаха, Якубовського, пр. Голосіївському, Науки, Червонозоряному, пров. Кустанайському; в Печерському районі - на вул. Анрі Барбюса, Великій Васильківській, Димитрова, Ковпака, Кудрі, Літня, Лумумби, Менделєєва, Предславинській, Філатова, Чеській, Щорса, бул. Дружби народів і пров. Лабораторному.

За даними "Київенерго", випробування теплових мереж дозволяють заздалегідь виявити максимально можливу кількість пошкоджень, провести роботи в цих місцях і попередити появу пошкоджень під час опалювального сезону.

Також наголошується, що через виявлені пошкодження заявлений термін проведення випробувань може бути продовжений на час, необхідний для їх усунення.

Читайте також:

Закарпаття затопило через засмічені стічні канави

Три області Західної України знову підтопить

Брудна вода вбиває більше людей, ніж війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: