У Києві планують ввести комендантську годину

На думку міської влади, за шкідливі звички дітей і підлітків повинні відповідати їх батьки, порушники-продавці, виробники, що рекламують свою продукцію.

Київська влада ініціює низку рішень, спрямованих на боротьбу з дитячим алкоголізмом та палінням, у тому числі й введення в столиці комендантської години для неповнолітніх у вечірній і нічний час.

Зокрема, крім проекту рішення про введення комендантської години на розгляд депутатів Київради будуть винесені документи, що стосуються посилення відповідальності батьків за неналежне виховання дітей.

Видання відзначає, що, на думку міської влади, за шкідливі звички дітей і підлітків повинні відповідати їх батьки, порушники-продавці, виробники, що рекламують свою продукцію, і не приймає відповідних заходів держава.

"У КМДА пропонують ввести штрафи для батьків, діти яких без нагляду і ведуть згубний спосіб життя. Їх хочуть або штрафувати на 8 тис. грн, або примушувати до громадських робіт - підмітати вулиці і чистити дитячі майданчики. У свою чергу, для торгівців алкогольними напоями, які обслуговують неповнолітніх, пропонують ввести штраф у розмірі 12 тис. грн ", - пише газета.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що депутати Київради вивчали можливість введення в Києві комендантської години для підлітків. "Пересування по вулицях столиці дітей до 8 років без супроводу дорослих буде вирішуватися до 20:00. Ті, кому 14, зможуть гуляти до 21:00, а підліткам до 17 років дозволять розслаблятися не вдома до 22:00. Ми використовували позитивний досвід європейських держав", - зазначали вони.

Однак заступник голови КМДА Віталій Журавський пізніше заявив, що комендантської години для неповнолітніх в столиці не буде.

Читайте також:

В Україні готові запровадити комендантську годину для підлітків

На Миколаївщині 15-річного підлітка вбили за МР3-плеєр

Підліткам заборонять гуляти Києвом після 10-ї вечора

Психологи радять, як правильно підібрати табір для дитини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: