У Києві побили працівників зоопарку, які оприлюднили дані про знущання над тваринами

Екологи кажуть, що двох працівників зоопарку, які перед тим заявляли про жорстоке поводження з тваринами під час конференції, жорстоко побили.

У Києві 17 жовтня 2009 року під час святкування сторіччя Київського зоопарку були побиті двоє його працівників, які оприлюднили факти жорстокого поводження з тваринами в зоопарку.

Про це повідомила прес-служба Національного екологічного центру України (НЕЦУ).

Екологи наводять слова одного з потерпілих - працівника київського зоопарку Сергія Григор'єва, який розповів, що разом зі своїм колегою Ігорем Марійчук збирався провести акцію протесту з метою привернути увагу громадськості до "закулісним справах зоопарку".

Григор'єв і Марійчук підготували плакат з написом "Берзіну геть!" (Світлана Берзіна - генеральний директор зоопарку, яку працівники звинувачують у нецільовому використанні коштів і жорстоке поводження з тваринами). Однак провести акцію їм не вдалося.

За словами Григор'єва, в кабінет Марійчука увійшли двоє штатних юристів зоопарку Тищенко і Софійський. Вони розірвали плакат і спробували закрити демонстрантів у будинку.

"Коли їм це не вдалося, вони напали на нас і стали збивати нас з ніг, - розповів Григор'єв. - Потім на мене особисто напав цивільний чоловік Світлани Берзіної Дмитро Богдан, який збив мене з ніг і притиснув мою голову до сходів, завдавши мені тілесні ушкодження ".

Під час бійки Григор'єв включив диктофон і записав всі розмови під час бійки. Пізніше йому вдалося вирватися і втекти з місця події, зберігши при цьому диктофонний запис.

Як повідомляють в НЕЦУ, Григор'єв в якості свідка і постраждалого звернувся із заявою до районного відділу міліції. Стверджується, що він отримав важкі тілесні ушкодження, не виключено і струс мозку.

Сергій Григор'єв розцінює цей напад як помсту за оприлюднені ним і його колегами факти зловживань у Київському зоопарку на прес-конференції 15 жовтня 2009 року.

Нагадаємо, тоді заступник генерального директора Київського зоопарку Кирило Трантін розповів про жалюгідний стан київського зоопарку. Він, зокрема, заявив, що тварини містяться "в жахливих умовах", що за останні два роки із зоопарку звільнилися 57 фахівців, було виключено науковий підрозділ, немає зоолога. "У нас гине зоопарк, а тварини доживають", - сказав Трантін.

Того ж дня представники міжнародних організацій з захисту прав тварин заявили, що Київському зоопарку не буде достроково відновлено членство в Європейській асоціації зоопарків і акваріумів (EAZA), і зажадали зміни керівництва столичного зоопарку.

У суботу, 17 жовтня, київський зоопарк урочисто відзначив свій 100-річний ювілей.

Мер Черновецький призначив Світлану Берзіна директором Київського зоопарку 21 лютого 2008. Вона змінила на цій посаді Олексія Толстоухова, який був звільнений після загибелі кількох тварин.

Читайте також:

Міжнародні захисники тварин стверджують, що у Київському зоопарку морять тварин

Київський зоопарк просить приносити йому всякий непотріб

У Київському зоопарку відкривається експозиція молодих левів

Київському слону зробили педикюр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: