У Києві побудують чотири нові пожежні депо

Мешканці столиці підтримали ініціативу рятувальників побудувати пожежні депо у чотирьох районах Києва.

Кияни на громадських слуханнях, що були організовані столичним Головним управлінням МНС України, погодили будівництво 6 нових пожежних депо в столиці.

Як повідомляє офіційний інтернет-портал Пожежно-рятувальної служби в Києві, зокрема, мешканці столиці підтримали ініціативу рятувальників побудувати пожежні депо у чотирьох районах Києва: Святошинському - на вул. Олевській, Солом’янському - на вул. Радченка, Дарницькому - на вул. Соломії Крушельницької та Оболонському - на вул. Юрія Кондратюка.

Виступаючи перед киянам, начальник сектору підготовки до Євро 2012 ГУ МНС України в м. Києві Віталій Карасовський поінформував, що згідно з розрахунками «Київпроекту» та вимог будівельних норм і правил, соціально-гарантований рівень захисту від пожеж повинен забезпечуватись 55 пожежними депо, зараз по місту їх лише 22.

В ситуації, що склалася, час прибуття столичних рятувальників до місця виклику може перевищуватись в 2-3 рази замість нормативних 6 хвилин. Тому в рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу та відповідної галузевої програми щодо підготовки підрозділів МНС для проведення чемпіонату, на Головне управління МНС України в м. Києві покладається завдання будівництва до 2012 року 5 пожежних депо в столиці.

За інформацією Карасовського, ГУ МНС в Києві разом з проектними організаціями вже виготовлено та погоджено проекти землевідведень земельних ділянок під майбутні пожежні депо, проведено проектно-вишукувальні роботи та виготовлено містобудівні обґрунтування розміщення депо в зазначених районах. На даний час проектно-кошторисна документація знаходиться на Держекспертизі, по закінченні якої планується розпочати будівництво пожежних депо.

Читайте також:

Кримчанин на приватній пожежній машині безкоштовно гасить пожежі

Німець взявся рятувати Київщину від пожеж

У Росії пожежники врятували хом'яка

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: