У Києві почалася спецоперація "Візит": киян будуть знайомити з дільничними

У Києві пройде спецоперація "Візит", під час якої дільничні міліціонери будуть знайомитися з мешканцями своїх районів.


Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві проводить спеціальну операцію "Візит", одна з цілей якої - познайомити громадян з районними дільничними.

В рамках операції, яка почалася 25 січня і завершиться 30 квітня, інспектори міліції Святошинського району обходитимуть квартири громадян, вручатимуть візитну картку і картку "Як не стати об'єктом злочинних посягань", розповідати про характерні приклади крадіжок особистого майна і пояснювати необхідність захисту житла шляхом узяття під охорону Державною службою охорони, особливо приміщень власників зброї.

Для того, щоб якомога більше людей познайомилося з дільничними міліціонерами, Управління вирішило залучити до операції курсантів Національної академії внутрішніх справ, які вручатимуть візитки з інформацією про те, хто є дільничним на цій території, де знаходиться пункт дільничного інспектора міліції, коли здійснюється прийом громадян і контактні телефони.

Головне управління МВС у Києві повідомило, що провело нараду з міліціонерами з питання ввічливого ставлення до громадян і недопущення порушень їхніх конституційних прав під час операції. Міліціонери також сподіваються, що операція приведе до позитивних змін в кримінальній ситуації в Києві.

В той же час управління рекомендує громадянам перевіряти документи у міліціонерів, які проводитимуть поквартирний обхід.

Читайте також:
У Запорізькій області розстріляли колишнього міліціонера
Два колишніх міліціонера грабували на вокзалах
На Донеччині син убив батька стільцем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: