У Києві погрожують подавати питну воду погодинно

"Київводоканал" розглядає варіанти переходу на лімітований графік подачі питної води. Компанія також заявила про нездатність здійснювати ремонтні роботи.

"Київводоканал" вивчає варіанти погодинної подачі холодної води споживачам столиці через відсутність у компанії коштів на закупівлю реагентів для очищення води.

"Вже сьогодні ми змушені розглядати варіанти переходу на лімітований графік подачі питної води мешканцям столиці", - заявив "Київводоканал" у відкритому листі до мера Києва Леоніда Черновецького.

Компанія пояснила відсутність коштів арештом її рахунків на загальну суму 28,5 млн. гривень. Блокування рахунків відбулося внаслідок боргів "Київводоканалу" перед компанією "Київенерго".

Як йдеться у листі, через нестачу грошей підприємство, яке єдине постачає киянам питну воду і забезпечує відведення каналізаційних стоків, не здатне продовжувати свою господарську діяльність та здійснювати аварійні ремонтні роботи на мережах.

Окрім запровадження ліміту на воду, компанія заявила, що блокування її рахунків може призвести до порушення технологічної лінії очистки каналізаційних стоків, яке відбувається на Бортницькій станції аерації.

"Отже, не лише Київ, а й населення всього Дніпровського басейну, яке проживає нижче за течією Дніпра, наражатиметься на небезпеку техногенної катастрофи", - наголошується в листі.

У зверненні також зазначено, що кияни стали жертвою непорозуміння "Київводоканалу" та "Київенерго". Зокрема, нібито остання не розраховується за "сировину для виробництва гарячої води - холодну воду", через що "Київводоканал" щомісяця втрачає кошти на суму понад 16 млн гривень.

"Вимагаємо вжити невідкладних заходів щодо термінового остаточного визначення реального виробника послуг з гарячого водопостачання з подальшою передачею в його управління теплових пунктів, що перебувають у власності територіальної громади міста", - заявлено у листі.

Читайте також:

Киянам дали тепло і відключили гарячу воду

Вартість гарячої води для киян планують збільшити вдвічі

Середня зарплата в Києві впала на 40%

У київському метро потяги ходитимуть утричі рідше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: