Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві поліцейський побив кийком чоловіка з обмеженими можливостями

У поліції визнали, що їхній колега вчинив неправильно.

У Києві на Центральному залізничному вокзалі патрульний, неправильно оцінивши ситуацію, декілька разів вдарив гумовим кийком чоловіка з обмеженими можливостями.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції, керівництво завжди буде жорстко реагувати на негідні вчинки своїх колег.

"Один із наших колег став розчаруванням для патрульної поліції Києва. На Центральному залізничному вокзалі співробітник необґрунтовано використав спецзасіб - гумовий кийок - проти людини з обмеженими можливостями. Інцидент трапився в кінці червня цього року", - йдеться у повідомленні.

Цей факт виявили співробітники відділу моніторингу Департаменту патрульної поліції. Повідомляється, що між працівниками охоронної фірми та чоловіком з обмеженими можливостями виник конфлікт.

"Чоловік порушував громадський порядок, вигукував нецензурні слова, вдарив працівника охоронної фірми. Патрульний неправильно оцінив ситуацію: дістав спецзасіб - гумовий кийок - і наніс декілька ударів по різних частинах тіла", - наголосили в поліції.

Зараз за цим інцидентом працюють співробітники внутрішньої безпеки та всі матеріали справи передаються у прокуратуру.

рік поліції

Залиште свій коментар

Вибір редакції