У Києві поновили подачу гарячої води

Роботи з відновлення гарячого водопостачання почалися вночі 3 липня.

"Київенерго" відновила гаряче водопостачання споживачів зони обслуговування ТЕЦ-6.

За словами технічного директора компанії Олександра Зайцева, о 01:10 3 липня "Київтрансгаз" відновив подачу газу на ТЕЦ-6, і "Київенерго" організувала роботу фахівців вночі, "щоб якнайскоріше відновити подачу гарячої води споживачам".

З моменту подачі газу "Київенерго" почала підігрів мережевої води. До 5:00 ранку температура теплоносія була піднята до 65°С, після чого почалося підключення споживачів по гарячому водопостачанню житлових масивів Троєщина, Оболонь, Веселковий, Лісовий.

Об 11:00 почалося підключення Виноградаря. Підключення споживачів до гарячої води по зоні обслуговування ТЕЦ-6 в повному об'ємі повинно заверитися до 18:00.

"Київенерго" уточнює, що виставляє рахунок споживачам тепла - ЖЕКам тільки за фактом наданої теплової енергії і відповідно, періоди випробувань або вимушених зупинок устаткування енергокомпанії не входять в оплату. Питання з перерахунком вирішують ЖЕКи й інші підприємства, які обслуговують житловий фонд.

Як повідомлялося, через відсутність газопостачання "Київенерго" не могла відновити гаряче водопостачання від ТЕЦ-6, випробування магістралі на якій закінчилися ще 24 червня. З проханням якнайскоріше вирішити питання поставок палива компанія неодноразово зверталася до газопостачальників і місцевої влади.

Читайте також:

"Київгаз" відхрестився від проблем з гарячою водою у Києві

Майже мільйон киян залишились без гарячої води

На Троєщині 12-метровий гейзер з асфальту затопив чотири квартири

Київ на все літо залишиться без гарячої води через борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: