Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві посадовці Міносвіти впіймалися на махінаціях із закупівлею шкільного обладнання

Двом особам оголошено підозру.

У Києві посадові особи Міністерства освіти і науки України вчиняли махінації із закупівлею шкільного обладнання. 

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва. 

"Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи структурних підрозділів Міністерства освіти і науки України, діючи на користь приватної фірми та з метою одержання неправомірної вигоди, умисно внесли до Типового переліку засобів навчання та обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології в загальноосвітніх навчальних закладах, технічні характеристики, яким відповідає продукція лише однієї торгової марки", - йдеться у повідомленні. 

Такими діями посадовці створили штучні перешкоди для проведення чесного тендеру і забезпечили перемогу зацікавленій компанії. Сума збитків, завданих державі, оцінюється приблизно в 5,5 мільйона гривень. 

Зазначається, що посадовці фірми-постачальника під час продажу обладнання вивели в офшорні зони близько 17 мільйонів гривень. 

Наразі про підозру оголошено начальнику відділу Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти", а також завідувачу відділу НЦ "Мала академія наук України".

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро України у п'ятницю, 5 жовтня, затримали на хабарі в 15 тис. доларів прокурора департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції