У Києві потріскався Меморіал жертв Голодомору

Дивуватися появі тріщин не слід: адже побудували музей Голодомору в авральному порядку за чотири місяці.

Меморіальний комплекс пам’яті жертв Голодомору, зведений в Києві за часів президентства Віктора Ющенка, вкрився тріщинами.

На тильній стороні Меморіалу, на бокових опорних стінах біля дзвону, утворилися розломи шириною з коробку сірників. Тріщини намагалися заповнювати будівельною піною, але й вона відвалюється.

Крім того, в приміщеннях музею занадто вогко, через що по будівлі почав поширюватися грибок.

За словами автора проекту Анатолія Гайдамаки, дивуватися появі тріщин не слід. "Адже побудували музей за чотири місяці! І усе через те, що хтось занадто довго затягував з початком будівництва, а потім припекло відкрити меморіал до дати. Ось і робилося усе в авральному порядку. Тепер пожинаємо плоди", - констатував архітектор.

Водночас директор меморіалу Віктор Діденко розповів, що будівельники встановили на тріщини "маячки" і дійшли висновку, що небезпеки обвалу будівлі немає. "Вони запевняють, що під схилом забито кілька сотень паль на велику глибину", - пояснив директор.

Крім того, він розповів, що в 2011 році має початися будівництво другої черги меморіального комплексу і "вже опрацьовуються варіанти фінансування".

А от у комунальному підприємстві "Спецуправління протизсувних підземних робіт" про тріщини в монументі нічого не чули, проте зазначили, що стан самого схилу парку Слави нестабільний. Місцевість страждає через старі бетонні водозбірники Печерська, з яких вода просочується вниз по схилу.

Читайте також:

Янукович пообіцяв розсекретити архіви про Голодомор, які вже розсекречені

У Януковича пояснили, чому повернулися до теми Голодомору

Янукович повернув на свій сайт розділ про Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: