У Києві повідомили про підозру анестезіологу, недбалість якого вбила породіллю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У прокуратурі кажуть, що лікар допустив "критичний дефект".

У Києві прокуратура повідомила про підозру лікарю-анестезіологу, через недбалість якого загинула 36-річна пацієнтка.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Так, до операційної зали одного із столичних пологових будинків для проведення кесарева розтину 10 червня 2018 року доправили жінку. Лікар-анестезіолог, який тоді чергував, проводив анестезію під час операції.

"При цьому підозрюваним всупереч положень посадової інструкції було допущено критичний дефект, внаслідок чого по закінченню операції породілля померла", - йдеться у повідомленні.

Експертиза показала, що між смертю жінки та дефектом у наданні лікарем-анестезіологом меддопомоги існує прямий причинно-наслідковий зв`язок.

Лікарю-анестезіологу повідомлено про підозру у неналежному виконанні медичним працівником своїх професійних обов`язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки для хворого, тобто у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, в ніч проти 10 червня 2018-го померла Ольга Іванова, народжуючи сина під час кесаревого розтину. Хлопчик вижив, а жінку не вдалося врятувати. Спочатку причиною смерті в морзі назвали ішемічну хвороба серця, а родичам пояснили, що жінка померла, захлинувшись блювотними масами.

Відео У Києві під час пологів померла 35-річна жінка

У столичному пологовому на Червоному Хуторі під час пологів померла Ольга Іванова. Дитину вдалося врятувати, та родичі в стані шоку - за день до пологів жінка була цілком здоровою. Хто винен і що саме сталося – у сюжеті ТСН.

У Києві під час пологів померла 35-річна жінка

Залиште свій коментар

Вибір редакції