У Києві правоохоронці жорстоко побили літнього чоловіка

На гарячу лінію ТСН надійшло повідомлення, що у підземному переході правоохоронці жорстоко б’ють літнього чоловіка. На його захист стали кількадесят перехожих.

Усе сталося в звичайному київському підземному переході. За словами свідків, міліція побила літнього чоловіка – спочатку вдарила головою об стінку, а потім повела у відділення в підземці.

“Його взяли за руку і головою вдарили об стінку. Вдарили дуже сильно… Йому розбили голову і у нього побігла кров”,- розповідає свідок затримання.

Причин конфлікту свідок не знає – каже, йому байдуже, чим провинився літній чоловік. Але його, і ще кількадесят перехожих, обурила жорстокість правоохоронців. Тож вони стали на захист затриманого.

“Його забрали в машину – в машину грузили не по-людські, а по-звірські. Він каже: я чорнобилець, а вони його запресували в машину, закрили двері і поїхали. Нас нікого до машини не підпускали і не сказали куди його повезли”,- додає свідок.

У Луцьку протестують перевізники
Сліди після наручників
За офіційною версією, п’яний перехожий накинувся на міліціянтів з нецензурною лайкою. На зауваження правоохоронців він, начебто, не відреагував, тож міліція його й затримала.

У кабінеті керівника районного відділення МВС журналістам ТСН вдалося почути версію самого винуватця скандалу. Його доставили після медичного обстеження.

“До мене пристали, що у мене сумки якісь важкі… А я від батька лише картоплю віз”,- виправдовується затриманий і показує скривавлені руки після наручників.

Самі правоохоронці розбитий ніс і інші тілесні ушкодження затриманого пояснюють тим, що чоловік чинив опір.

Затримання міліцією літнього чоловіка
Затриманий чоловік
Показують і резолюцію лікаря - кидався із кулаками під час обстеження.

У прес-службі столичної міліції кажуть, що в міліціянтів робота така: якщо хтось поводиться неадекватно - затримувати. Без застосування сили це вдається нечасто. І дивуються - українці, мовляв, готові захищати правопорушників, але чомусь не хочуть чути голос правоохоронців.

“Просто диву даєшся що людина, яка не бачила початку інциденту, не знаючи в чому справа, іноді стає на бік правопорушника. Тобто, якщо всі люди так будуть діяти, то може виникнути ситуація, коли не тільки звичайна людина не зможе зробити зауваження, але й працівникам міліції не можна буде це зробити”,- розповідає речник київської міліції Володимир Поліщук.


ВідеоУ Києві правоохоронці жорстоко побили літнього чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: