Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві представлять унікальне шоу "Опера на льоду" під акомпанемент «НАОНІ» і з зірками фігурного катання

У Палаці Спорту створять атмосферу розкішного оперного театру

Вже в найближчі вихідні, 13 січня, у Палаці Спорту відбудеться новорічне шоу "Опера на льоду" за участю зірок фігурного катання, які продемонтрують блискучі номери всіх видів фігурного катання і унікальну майстерність.

У постановці візьме участь і олімпійський чемпіон Європи та світу - Бріан Жубер, який виступав в одиночному катанні. У 2007 році Жуберу вдалося виграти чемпіонат світу в Токіо. Бріан став другим французом, який за останні сорок років завоював настільки високий титул.

Танцювальні номери і найскладніші елементи спортивного катання виконають і українські фігуристи. Акробатичні трюки під куполом палацу, будуть виконані без страхування, в супроводі відео-проекцій на льоду та екрані.

А масштабні декорації відтворять в залі атмосферу розкішного оперного театру. Глядачі перенесуться в зал епохи Відродження, в палаци Європи XVIII-XIX століть, в квітучі луги і на блискучі хвилі моря. Акомпануватиме шоу буде оркестр «НАОНІ». Плануються попурі світових музичних шедеврів: «Лускунчик» Чайковського, «Ромео і Джульєтта» Прокоф'єва, «Кармен» Бізе, «Арія цариці ночі» з опери «Чарівна флейта» Моцарта та інші.

До того ж, нікого не залишать байдужими шедеври світової класичної музики у виконанні зірок провідних оперних сцен України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції