У Києві присвятили виставку чеченським добровольцям, які захищають Україну на Донбасі

Усі речі побували у запеклих боях.

У Музеї історії України у Другій світовій війні присвятили виставку чеченським добровольцям, які нині разом із українськими військовими боронять країну на Сході.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На виставці представлені особисті речі бійців із Чечні - бойові прапори, форма, в якій пройшли не один бій, та національна символіка.

Особливими речами на цій виставці для самих бійців є речі загиблого командира Міжнародного миротворчого батальйону імені Джохара Дудаєва - Іси Мунаєва.

Бригадний генерал Ічкерії загинув у лютому під Дебальцевим у боротьбі за українську незалежність.

Нинішній командир батальйону Адам Осмаєв пояснив, що війна в Україні для чеченців – це своєрідне повернення боргу.

"Нам було дуже приємно, що у першу війну у нас були добровольці, українці. Вони перші приїхали з усіх. Це дуже сильно нас морально підтримало. І Іса говорив - що ми прийшли платити борги Україні, тому що перші прийшли до нас українці", - пояснив Осмаєв.

Слід зауважити, що від початку АТО захищати Україну приїхали близько ста чеченських добровольців.  Майже всі - пройшли обидві чеченські війни. Всі особисті речі та предмети побуту, які були передані на виставку, - з передових позицій, де служили чеченські бійці добровольці.

ВідеоУ Києві відкрили виставку, присвячену чеченським добровольцям, воюючим на Донбасі

Нагадаємо, що командувач батальйону імені Дудаєва чеченський генерал Іса Мунаєв загинув у боях під Дебальцевим у лютому 2015 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: