У Києві проходить референдум

Сьогодні у Шевченківському районі столиці відбудеться місцевий консультативний референдум з питань ліквідації району та довіри громади до місцевої влади.


Мешканці району зможуть висловити свою думку з трьох питань: "Чи підтримуєте ви надання згоди на зменшення обсягу повноважень Шевченківської районної ради у зв’язку з ліквідацією Шевченківського району?"; "Чи підтримуєте ви надання згоди на позбавлення Шевченківської райради повноважень у зв’язку з ліквідацією Шевченківського району?" і "Чи підтримуєте ви дострокове припинення повноважень голови Шевченківської районної ради Пилипишина у зв’язку з ліквідацією Шевченківського району?".

Пилипишин вважає, що міська влада планує провести подальшу централізацію влади - "аж до монополізації” шляхом ліквідації певної кількості районів. Разом з тим Пилипишин впевнений, що районна влада може ефективніше керувати, ніж міська, але для цього їй потрібно надати більше повноважень. Виходячи з цього, керівництво Шевченківського району ініціює проведення експерименту.

"Ми готові Києву та міській владі запропонувати експеримент, щоб зрозуміти, чия ідеологія, чиї підходи для Києва більш конкретні, більш результативні та продуктивні. Ми пропонуємо Шевченківському району надати особливий статус, як це, наприклад, є в Лондоні, в Токіо", - повідомив Пилипишин.

Він пропонує передати Шевченківському району максимуму повноважень.

Водночас в 9-ти інших районах столиці при проведенні експерименту владу централізувати і передати керівництву міста, а через певний час порівняти результати роботи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: