Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбудеться масштабний міжнародний фестиваль для спеціалістів індустрії краси

24-25 травня у Київ з'їдуться кращі б’юті-майстри з різних куточків світу, щоб взяти участь у кросс-культурному фестивалі Viridiland. Загалом очікується понад 5 тисяч учасників і гостей.

Б’юті арт-фестиваль відбудеться в Україні третій рік поспіль. Мета Viridiland  - об'єднати майстрів різних сфер та напрямів, щоб вони змогли продемонструвати свої професійні досягнення, зав'язати корисні знайомства, а також отримали можливість збагатитися цінними ідеями, досвідом і знаннями в системі координат світової б’юті-арт індустрії. Саме тут будуть представлені головні інновації та найпереспективніші тенденції індустрії краси та мистецтва. Унікальна риса фестивалю - виступи найбільше відомих світових зірок індустрії краси.

боді-арт Даін Юн_реклама

“Я отримала величезне задоволення від минулого візиту в Україні і дуже часто  згадую гостинність організаторів. Я рада знову завітати в Україну  в якості судді Чемпіонату світу з візажу  та викладача. Думаю, що багато українців люблять індустрію краси і дійсно талановиті в цьому. Вони дуже уважні до деталей і володіють прекрасними навичками. Крім того, я відчуваю, що українці прагнуть істинної краси в різних сферах. І головне, я вважаю, що українські жінки надзвичайно красиві.” – коментує участь у фестивалі всесвітньо відомий майстер  з візажу та боді-арту Даін Юн.

фестиваль Viridiland_реклама Андре Тан

Впродовж двох днів у рамках заходу заплановані 7 чемпіонатів світу, надихаючий форум "Beauty-трансформація", серія практичних і демонстраційних майстер-класів від експертів світової величини, насичена шоу-програма, численні арт-інсталяції та б’юті-зони. Серед почесних гостей фестивалю заявлені Фелікс Штейн (Ізраїль), Даін Юн (Корея), Біргіт Мертл (Австрія), Андреа Беноче (Італія), Лі Дунг (В'єтнам), Тетяна Петрайтіс (Естонія), Олена Юдіна (Україна), Наталія Найда (Україна), Таїсія Васильєва (Україна) та ще 62 суддів та спікерів з різних країн.

Галина Тищенко_реклама фестиваль красоты
Галина Тищенко

“Фестиваль збере на території в 10 000 кв. метрів світових і національних лідерів індустрії краси та мистецтва. Це і стилісти, і ТОП-майстри з усього світу, і власники б'юті салонів, блогери і зірки шоу-бізнесу. Вперше буде надано доступ на конкурсне поле - у відвідувачів буде можливість зблизька спостерігати за роботою учасників під час проведення чемпіонатів.

Крім цього, гостей чекають ексклюзивні майстер-класи, насичена шоу-програма, мотивуюча спілкування з законодавцями beauty-моди, топовими блогерами та лідерами думок” – зазначила Галина Тищенко проект-менеджер Viridiland.

Фестиваль відбудеться 24-25 травня в Києві (Stereo plaza). Детальна інформція на офіційному сайті - viridiland.com.

Залиште свій коментар

Вибір редакції