У Києві пройшов чемпіонат з рибної ловлі серед інвалідів

У Києві відбувся другий відкритий чемпіонат "Острів надії" зі спортивної рибної ловлі поплавочною вудкою з берега серед людей з обмеженими можливостями.

Сьогодні в акваторії Дніпра, на Жуковому острові, у Києві, пройшов другий відкритий чемпіонат з рибної ловлі "Острів надії" серед людей з обмеженими можливостями.

За задумом організаторів ці змагання повинні стати щорічним чемпіонатом рибалок, присвяченим прийняттю закону України "Про реабілітацію інвалідів в Україні".

Учасники - бувалі спортсмени. Єдине, що їх відрізняє від інших людей - це фізичні вади. Інваліди на візках - облаштували свій власний острів надії. Тепер вчаться на ньому жити. Поки влада не вигнала.

Регламент змагань – суворий. Дві години - й ані секунди більше. За перемогу борються бувалі рибалки. Фізичні вади - не біда.

Тиха місцина на Жуковому острові – можливість відчути себе рівним серед рівних. 8 років інваліди просять гектар землі під рекреаційну зону. Влада Києва чує, але не дає.

Керівник управління земельних ресурсів прислав їм листа, що помилково занесли їх в кадастр. І вивели з кадастру організацію інвалідів. На це місце ввели іншу організацію, яка була зареєстрована за місяць до того, як її туди внесли.

Змагання закінчили з результатом понад 5 кілограмів.

Приз – вудка та аксесуари.

Наймолодшому учасникові - риба.

Детальніше про рибалку на острові надії дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Мерія Дніпропетровська "подарувала" таксі для інвалідів. Поламане

"Територія позитиву": про віру та любов до життя

Українських інвалідів продавали в рабство до Росії

Стоматолог перетворив свою пацієнтку на інваліда

ВідеоІнваліди-рибалки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: