"Беркут" жорстко розігнав учасників акції проти підвищення вартості проїзду у Києві

Близько 400 осіб, які брали участь в акції протесту біля будівлі КМДА проти підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті, розігнав спецпідрозділ "Беркут".


Зіткнення учасників акції зі спецпідрозділом "Беркут" відбувалися достатньо жорстко.

Затриманих учасників акції направили в Печерський і Шевченківський районні відділки міліції.

Сьогодні організатори акції розклали біля станції метро "Хрещатик" пофарбовані в блакитний колір автомобільні шини, які символізують нові жетони для проїзду в метро. Акція відбулася під гаслами: "Хай платять багаті!", "Ми проти подорожчання проїзду!".

Акція про підвищення тарифів на проїзд
УНІАН
Акція проти підвищення тарифів на проїзд
За словами активіста організації Віталія Атанасьєва, акція аполітична і спрямована на зниження цін на проїзд в громадському транспорті. "Без поліпшення якості і послуг підвищення тарифів відразу вчетверо абсолютне не виправдано. До того ж, рекламодавці платять скажені гроші за рекламу в метро - це близько 125 мільйонів гривень у рік. Метрополітен одержує з цих грошей всього 12 мільйонів гривень - решта грошей осідає в кишенях урядовців. Ми вимагаємо у міських властей скасувати ганебне рішення про підвищення тарифів. Перевезення пасажирів - не бізнес", - заявив Атанасьєв.

КДМА видала розпорядження про підвищення з 4 листопада вартості проїзду в міському пасажирському транспорті: одна поїздка в метрополітені коштує 2 грн., проїзд в наземному транспорті коштує 1,5 грн., якщо купити квиток завчасно в кіоску, і 2 грн. – якщо купити в салоні автобуса, трамваю чи тролейбуса.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: