У Києві пройде пікет проти катувань та вбивств людей міліціонерами

У середу в Києві активісти громадянської кампанії "Ні поліцейській державі!" з допомогою гриму покажуть керівникам МВС, як виглядають українці після їхнього затримання.

У середу в Києві очікується пікетування МВС активістами громадянської кампанії "Ні поліцейській державі!" з протестом проти катувань та вбивств людей міліціонерами.

Координатори вказують на зростання суспільної підтримки.

Чергова акція, за словами її організаторів, скерована на підтримку затриманих міліцією чотирьох захисників харківського парку ім. Горького та проти міліцейського свавілля.

Одна з координаторів акції Анастасія Розлуцька повідомила, що учасники пікету МВС мають намір за допомогою гриму продемонструвати міліцейським керівникам, як виглядають українці після їхнього затримання в міліцейських відділках. Чотири акції протесту, які відбулися в червні, за словами Розлуцької, продемонстрували, що міліція цілковито ігнорує вимоги громадськості які залишаються попередніми: "Ми громадяни України і ми хочемо, щоби міліція не погрожувала і не била людей. От чому ми домагаємося, щоби вбивць студента Ігоря Індила було покарано".

Координатор сказала, що оргкомітет та активісти громадянської кампанії документують всі порушення громадянських прав міліцією та загибелі людей в міліцейських відділках, про які вони дізнаються щотижня. І "не зважає на заяви міністра МВС Анатолія Могильова" в очікуванні конкретних дій, а не заяв. Нині оргкомітет кампанії "Ні поліцейській державі!" об'єднав, за словами Розлуцької, кілька громадських організацій. А до акцій проти міліцейського свавілля долучається дедалі більше людей, серед яких переважають студенти, молодь та матері потерпілих.

Нагадаємо, 19 травня в районному відділенні міліції Шевченківського району міста Києва загинув студент. У київській міліції заявили, що хлопець помер через те, що кілька разів впав, знаходячись в стані алкогольного сп'яніння.

Смерть студента в районному відділенні міліції Києва стала приводом для проведення Всеукраїнської акції протесту проти міліційного свавілля.

28 травня в зв'язку зі смертю студента в Шевченківському райуправлінні міліції Києва прокуратура порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень співробітниками цього райвідділу.

Читайте також:

У 12 містах України пройшли акції протесту проти свавілля міліції

Судмедексперти: студент у міліції помер через падіння

Міліція заперечила свою провину в загибелі київського студента

Смерть студента в райвідділку міліції вилилася у Всеукраїнську акцію протесту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: