Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві робоча група захищатиме права ромів після розгону табору на Лисій горі

Очільник Нацполіції запевнив, що у Києві ворожого ставлення до представників ромів немає.

У Києві створять робочу групу, до складу якої увійдуть представники влади, правозахисники та поліцейські. Про це заявив голова Нацполіції Сергій Князєв, повідомляється на сайті Нацполіції.

Зазначається, що таку групу збираються створити через спалення активістами циганського табору на Лисій горі. Правоохоронці також обговорять спільний план дій для захисту прав етнічних меншин.

Князєв повідомив, що поліціанти будуть забезпечувати громадський порядок. Також правоохоронці запевнили про свою готовність долучитись до програми соціалізації ромів.

"Нас турбує їхній спосіб життя, умови проживання, догляд за дітьми, їхнє навчання та своєчасне надання медичної допомоги. Ми готові переорієнтувати роботу дільничних офіцерів поліції, доповнити штат помічниками та консультантами, аби наші зусилля дали позитивний результат у вирішенні цих питань", – зазначив голова Нацполіції.

Він запевнив, що у Києві ворожого ставлення до представників ромів немає. За словами Князєва, хоча їх досить багато у столиці на ринках та вокзалах, але "до них ставляться як до звичайних громадян". Він також закликав усіх не нагнітати ситуацію.

Нагадаємо, що 21 квітня члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. Активіст організації С14 Сергій Мазур заявив, що роми покинули Лису гору "після переконливих законних аргументів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції