У Києві розкрили схему збору в банках коштів для підкупу виборців

500 громадян погодилися оформити депозитні договори на загальну суму близько 75 млн. гривень.

У Києві Службою безпеки України викрито протиправну схему акумулювання безготівкових коштів на депозитних рахунках фізичних осіб у банківських установах з подальшим використанням цих грошей для підкупу виборців та організації масових заходів.

Про це сьогодні на брифінгу у Києві повідомила начальник прес-центру СБУ Марина Остапенко.

За її словами, встановлено, що наприкінці 2009 року в офісі приватного нотаріуса у Києві здійснювалося масове оформлення депозитних договорів на фізичних осіб. До підписання угод було залучено понад 500 громадян, які дали згоду й оформили відповідні документи на відкриття депозитів на загальну суму близько 75 млн. грн. (по 150 тис. грн. кожен).

Як зазначила Остапенко, такі документи підписувалися цими особами за винагороду у 150 грн., а насправді будь-яких коштів на банківський рахунок ніхто з них фактично не вносив.

Також, крім оформлення депозитних договорів, фізичним особам виписувалися і нотаріально засвідчувалися довіреності на ім’я однієї із громадянок для представлення інтересів "вкладників" у банківських установах з питань відкриття, управління, використання та закриття цих рахунків.

Читайте також: 

МВС порушило справу по факту фальсифікацій заяв про голосування вдома

На Луганщині голова і секретар виборчкому підробляли протоколи

Мешканці Луганщини повідомляють про підготовку фальсифікацій штабами Януковича

СБУ запевняє, що "каруселей" на цих виборах не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: