У Києві розпочалось святкування Дня хрещення Київської Русі

Близько 5 тисяч віруючих взяли участь у святковій божественній літургії, яку очолив патріарх Московський і всієї Русі Кирило.

У Києві вранці 28 липня божественною літургією на соборній площі Києво-Печерської Лаври розпочались урочисті заходи до Дня хрещення Київської Русі.

Близько 5 тисяч віруючих взяли участь у божественній літургії, яку очолив патріарх Московський і всієї Русі Кирило. Також у літургії взяли участь католикос-патріарх Грузії Ілія ІІ й предстоятель Української православної церкви Московського патріархату митрополит Володимир.

У ході літургії патріарх Кирило нагадав про роль князя Володимира Великого для становлення християнства Київської Русі. Крім того, патріарх підкреслив важливість єдності церкви.

"Церковний поділ - це певний індикатор не міцності церковної адміністрації, а духовного стану людей, їх здатності зустрічатися із Христом і любові до Нього й до один одного... Усяке руйнування єдності церкви є імперія зла", - сказав він.

Патріарх також висловив думку, що, незважаючи на думку істориків, причиною хрещення Русі були не політичні й економічні інтереси князя Володимира, а його особиста прихильність до церкви.

Читайте також:

Патріарх Кирило приїхав на молебень у розкішному "Мерседесі"

Патріарх Кирило в Києві назвав себе "святим та рівноапостольним"

Московського патріарха в Києві зустрів пікет націоналістів і тисяча вірян

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: