У Києві розпочинається міжнародний саміт прихильників НАТО

Прихильники НАТО з усього світу зібралися в українській столиці, аби обговорити нову стратегію Північно-Атлантичного альянсу.

У Києві розпочинається 55-та генеральна асамблея Асоціацій Атлантичного договору. Прихильники НАТО з усього світу зібралися в українській столиці, аби обговорити нову стратегію Північно-Атлантичного альянсу.

Асоціація Атлантичного договору – це недержавна організація, яка популяризує НАТО в Євроатлантичному регіоні. Торік громадський форум цієї організації проходив у Берліні, а нині у Києві, оскільки делегати Асоціації Атлантичного договору впевнені, що саме перед Україною нині стоять серйозні виклики з питань безпеки, сказав президент асоціації Карл Ламерс.

"Ми тут для того, аби відновити спільні цінності, аби подивитися у майбутнє разом, - наголосив він. - Тож, серед інших міжнародних питань головною темою наших дискусій буде дипломатичний розвиток політичних подій в Україні". Експерти ж певні, НАТО не забуває Україну і прагне щораз засвідчити виконання своїх обіцянок про ймовірне, але поки не визначене членство. Саме тому ювілейна асамблея Асоціації Атлантичного договору відбувається у Києві.

Протягом трьох днів більше 200 делегатів з країн НАТО та тих країн, які лише хочуть приєднатися до альянсу, говоритимуть про подальше розширення Північно-Атлантичного альянсу, про розробку нової стратегічної концепції НАТО, про подальші дії союзників в Афганістані та посилення енергетичної безпеки в Чорноморському регіоні.

Центральною темою зустрічі стане також популяризація НАТО серед молоді. Для цього Асоціація хоче провести міжнародний День НАТО, протягом якого люди можуть дізнатися про історію альянсу та його плани на майбутнє.

Читайте також:

Програму співпраці Україна-НАТО ухвалять у квітні

Пентагон: Україна сама створює собі перешкоди на шляху до НАТО

В НАТО нагадали Україні і Грузії де їх місце

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: