У Києві рятувальники перевіряють споруди для укриття населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виявлені порушення обіцяють усунути у найкоротший термін.

У Києві рятувальники почали перевіряти найпростіші споруди для укриття населення.

Про це повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"За останні дні почастішали випадки звернення громадян та представників ЗМІ до Головного управління з приводу неточностей місць розташування найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення міста Києва на інтерактивній карті, що була складена у КМДА", - йдеться у ньому.

Саме тому 3 грудня було вирішено розпочати перевірки найпростіших укриттів та споруд подвійного призначення, їхній технічний стан, наявність вказівних табличок, інформаційних табличок з номерами телефонів відповідальних осіб та відповідність місць розташування об’єктів з інтерактивною картою Google. 

Безпосередньо перевірки почали 5 грудня. Співробітники ДСНС працюють разом з представниками місцевої влади.

"У разі виявлення порушень, або розбіжностей розташування об’єктів з інтерактивною картою, представниками органів місцевої влади такі порушення фіксуються і в найкоротші терміни повинні бути усунені", - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, від 26 листопада цього року строком на 30 днів на території десяти областей України діє режим воєнного стану. Причиною такого рішення стала збройна провокація Росії в Керченській протоці, коли військові РФ атакували два катери і один буксир ВМС України. Така поведінка Кремля викликала гостру критику з боку країн Великої сімки. Наразі в московському СІЗО "Лефортово" утримуються 24 військових. Їх звинувачують у порушенні кордонів Росії

ВідеоРятувальники готують бомбосховища та засоби цивільного захисту до воєнного стану

Чи готові українці до життя у воєнних умовах, перевірить Держслужба з надзвичайних ситуацій. У вівторок і середу українців лякатимуть сиренами та хаотичними переміщеннями пожежних машин. Деталі засекречені. От ТСН і вирішила теж з’ясувати, чи є доступ до укриттів та бомбосховищ у різних містах. 

Рятувальники готують бомбосховища та засоби цивільного захисту до воєнного стану

Залиште свій коментар

Вибір редакції