Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві сьогодні суд заслухає свідків у скандальній справі "діамантових прокурорів"

Суд розпочне слухати свідчення у справі Корнійця та Шапакіна, які вийшли із СІЗО під заставу

У Києві сьогодні суд заслухає свідків у справі "діамантових прокурорів" Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Нагадаємо, Шапакіну та Корнійцю закидають хабарництво та корупційну змову. Під час обшуків у прокурорів знайшли півмільйона доларів та діаманти.

Справа щоразу набирає нових обертів. У ГПУ після викриття скандальних прокурорів пройшли скорочення. Втім, наразі Корнієць та Шапакін вийшли із СІЗО під заставу.

Сам же Корнієць заявляв, що кримінальна справа проти нього є замовною. Окрім того, Корнієць сказав, що "замовлення" надійшло безпосередньо до тодішніх заступників генпрокурора Давіда Сакварелідзе та Віталія Каська.

У свою чергу екс-заступник генпрокурора, а нині прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе не вірить у продовження кримінального провадження проти "діамантових прокурорів". За словами Сакварелідзе, судовий розгляд справи загальмують. Окрім того, Сакварелідзе наголосив, що вся команда прокурорів, які працювали над справою "діамантових прокурорів" наразі жодним чином не можуть вплинути подальший розвиток справи, додавши, що наразі їхню роботу блокують. Зокрема, це стосується і Віталія Каська, якого звинувачують у махінаціях із нерухомістю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції