Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал": як відбувається літературне свято у Києві (фото)

Дата публікації
Перегляди
178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал": як відбувається літературне свято у Києві (фото)

Фото: УНІАН

Захід триватиме від 23 до 27 червня.

23 червня, у столиці стартувала найбільша подія книжкового світу в Україні - фестиваль "Книжковий Арсенал". Він триватиме до 27 червня.

Захід від 2011 року організовує Мистецький арсенал. Вже десять років місце лишається незмінним - це історична будівля Мистецького арсеналу з виставковою площею в понад 30 тисяч квадратних метрів.

Головна ідея "Книжкового Арсеналу" - об’єднати всі види мистецтв. Тому програма фестивалю складається з книжкового ярмарку, концертів, кінопоказів, виставок сучасного мистецтва та перформансів. Також паралельно відбуваються зустрічі з письменниками, лекції та дискусії. Для розуміння масштабів заходу: у 2019 році він прийняв 57 тисяч відвідувачів і півтори тисячі учасників з України та з-за кордону. Тоді в межах "Книжкового Арсеналу" відбулося 500 подій.

Цього року через пандемію кількість учасників скорочується на третину, а подій – на половину. захід відбуватиметься у гібридному форматі. Зауважимо, що відвідувачі можуть купувати квитки лише онлайн і на певний часовий слот: зайти на фестиваль можна буде в час, зазначений в слоті, а вийти – коли заманеться. Цьогоріч усі ключові події транслюватимуться онлайн. Крім того, "Книжковий Арсенал" організував свої "посольства" в бібліотеках України і світу.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
178
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація