У Києві та 4 областях оголошено карантин через епідемію грипу

На даний момент госпіталізовано 33 тисячі 979 хворих, 109 з яких померли.

Епідемічний поріг по грипу та ГРВІ перевищено ще в чотирьох областях України. Про це на прес-конференції заявив головний санітарний лікар України Олександр Біловол, коментуючи ситуацію з епідемією грипу.

За його словами, до областей, де раніше було оголошено карантин, додалися Донецька, Чернігівська, Житомирська та Київська області, а також місто Київ.

"І практично досягнуто епідемічного порогу у Кіровоградській області", - додав Біловол. Головний санлікар повідомив, що на даний момент госпіталізовано 33 тисячі 979 хворих, 109 з яких померли.

Біловол додав, що нині лабораторно підтверджено 32 випадки свинячого грипу, з них вірус було виявлено у 14 померлих осіб. Головний санлікар наголосив на необхідності продовження вакцинації від сезонного грипу для профілактики, але в тих областях, де ще немає епідемії вірусів.

Також Біловол заявив про необхідність повернути довіру населення до вітчизняної вакцинації.

Нагадаємо, 30 жовтня Кабінет міністрів ввів карантин через епідемію грипу в дев'яти областях України - Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій.

Крім того, 4 листопада карантин було запроваджено у Кіровоградській області. Відповідне розпорядження підписав губернатор Кіровоградщини Володимир Мовчан.

Читайте також

Офіційно: 60% українців захворіють на свинячий грип

Тимошенко зробила щеплення від свинячого грипу за 3 місяці до епідемії

Офіційно: від свинячого грипу померли 13 українців

Кількість жертв епідемії грипу в Україні зросла до 109 людей

ВідеоУ Києві та 4 областях оголошено карантин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: