У Києві таки підвищать комунальні тарифи з 1 липня

За словами заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, це буде лише повернення до тарифів, які діяли з літа 2009 року.

Київська міська адміністрація має намір підвищити тарифи на комунальні послуги з гарячого водопостачання та опаленням для населення столиці з 1 липня.

Однак, за словами заступника голови КМДА Анатолія Голубченка, це буде лише повернення до тарифів, які діяли з літа 2009 року.

"Ті тарифи діяли, вони були встановлені до меморандуму і ми повернулися до тарифів, що були. По тих тарифах є всі висновки, усе є, і все законно зроблено", - сказав Голубченко після засідання Антимонопольного комітету.

При цьому він відзначив, що тарифи, до яких повернуться з 1 липня, покриватимуть собівартість послуг приблизно на 72%.

Голубченко розповів, що нині мерія чекає на висновок Держінспекції з контролю за цінами, який може дати можливість додатково підвищити тарифи з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня.

"Зараз працює інспекція за цінами. І водоканал і "Київенерго" надали свої розрахунки. Коли інспекція за цінами зробить відповідні висновки, можна буде говорити про зміну тарифів. У яку сторону - збільшення або зменшення - це покажуть тільки розрахунки інспекції за цінами", - сказав чиновник.

Він додав, що влада може тільки зафіксувати рішення інспекції з урахуванням витрат, пов'язаних з банківськими операціями, з витратами, пов'язаними з наданням послуг.

Пізніше перший заступник голови КМДА Олександр Попов заявив, що найближчим часом у Києві підвищаться тарифи на тепло на 12% і гарячу воду на 14%.

Раніше заступник голови КМДА Анатолій Голубченко заявив, що Київська міська державна адміністрація не буде підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги.

Ця заява прозвучала після того, як 1 червня київська влада оприлюднила рішення, згідно з яким тарифи на гарячу воду та опалення з 1 липня будуть підвищені на 29-34% і 41% відповідно. Крім того, до кінця року влада має намір провести ще два підвищення задля приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня.

2 червня мер столиці Леонід Черновецький заявив, що оприлюднені тарифи на тепло і гарячу воду, які передбачається ввести з 1 липня, ще можуть коригуватися та були оприлюднені задля громадського обговорення.

Читайте також:

"Київенерго" опублікувало список вулиць, де відключать гарячу воду

Уряд підвищуватиме комунальні тарифи в залежності від регіону

У Києві все-таки підвищать комунальні тарифи

ВідеоПідвищення тарифів у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: