У Києві тепло і вода подорожчають на 30-50% (відео)

КМДА оприлюднила проекти розпоряджень щодо підвищення тарифів для населення за послуги з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води, водовідведення.

Більше - на відео.

Відповідні документи оприлюднені на офіційному веб-порталі столичної влади. Згідно з напрацьованою пропозицією, вартість послуги за опалення підвищиться на 30%: передбачається, що за тепло кияни платитимуть 2,08 грн. за 1 кв. м. опалювальної площі на місяць (зараз 1,6 грн.) при щомісячній цілорічній оплаті. При сплаті за цю послугу лише в опалювальний період передбачається ввести тариф в розмірі, вдвічі більшому – 4,16 грн. за 1 кв. м. опалювальної площі на місяць (зараз 3,2 грн.).

Що стосується холодної, гарячої води та водовідведення, то тут тарифи планується підвищити приблизно на 30- 50%. Так, вартість гарячої води для населення при наявності квартирного або будинкового засобу обліку гарячої води становитиме 10,54 грн. за 1 кубометр замість нині діючого тарифу в розмірі 6,84 грн. за 1 кубометр. При цьому відведення гарячої води, як і холодної, планується встановити в розмірі 0,71 грн. за 1 кубометр (0,54 грн.). Тариф на постачання холодної води при наявності квартирного або будинкового засобу обліку пропонується збільшити з 0,94 грн до 1,21 грн. за 1 кубометр. 

Гаряче водопостачання в будинках без засобів обліку пропонується встановити на рівні 36,89 грн. на 1 особу (24 грн.), холодне водопостачання – 6,65 грн. на 1 особу за місяць (4,89 грн. ). Відведення гарячої води коштуватиме 2,49 грн. на 1 мешканця (1,89 грн.) і холодної води – 3,91 грн. на 1 особу в місяць (2,97 грн.).

Зауваження та пропозиції від юридичних та фізичних осіб, їхніх об’єднань приймаються мерією впродовж місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта, тобто до 7 листопада 2008 року.

ВідеоТарифи підвищуються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: