Президент повідомив про створення найближчим часом фонду, який би підтримав здійснення кожного з етапів проекту.

На Алеї Героїв Небесної Сотні відзначили початок спорудження Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь президент України Петро Порошенко, голова Верховної Ради, члени уряду, народні депутати, громадські, політичні та мистецькі діячі, а також близькі та рідні загиблих майданівців.

Під час свого виступу президент України Петро Порошенко наголосив, що у національній пам'яті мають бути збережені події Революції Гідності, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи.

"Питання вибору найкращого проекту і будівництва Меморіалу переходить у дуже практичну площину. Надалі нам необхідне об'єднання зусиль всіх — суспільства і влади для якнайшвидшого проведення міжнародного конкурсу, розробки проекту та початку й завершення будівництва", — зазначив Петро Порошенко.

Президент також повідомив про створення найближчим часом фонду, який би підтримав здійснення кожного з етапів проекту Меморіалу, а також виступив першим спонсором цього фонду та закликав всіх долучатися до цієї ініціативи. На спорудження Меморіалу також передадуть кошти премії Леха Валенси, які отримали активісти Майдану у 2014 році.

На завершення пам'ятного заходу жіночий хор виконав перекладення пісні-символу "Пливе кача" для жіночого хору.

Зазначимо, що у Києві починаються пам'ятні заходи з нагоди річниці розстрілів на Майдані. Заходи триватимуть кілька днів під посиленою безпекою, оскільки СБУ побоюється провокацій від російських спецслужб.

Залиште свій коментар