У Києві урочисто відзначили початок встановлення Меморіалу Героїв Небесної Сотні

Президент повідомив про створення найближчим часом фонду, який би підтримав здійснення кожного з етапів проекту.

На Алеї Героїв Небесної Сотні відзначили початок спорудження Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні. У заході взяли участь президент України Петро Порошенко, голова Верховної Ради, члени уряду, народні депутати, громадські, політичні та мистецькі діячі, а також близькі та рідні загиблих майданівців.

Під час свого виступу президент України Петро Порошенко наголосив, що у національній пам'яті мають бути збережені події Революції Гідності, які нагадуватимуть прийдешнім поколінням про ціну здобутої для них свободи.

"Питання вибору найкращого проекту і будівництва Меморіалу переходить у дуже практичну площину. Надалі нам необхідне об'єднання зусиль всіх — суспільства і влади для якнайшвидшого проведення міжнародного конкурсу, розробки проекту та початку й завершення будівництва", — зазначив Петро Порошенко.

Президент також повідомив про створення найближчим часом фонду, який би підтримав здійснення кожного з етапів проекту Меморіалу, а також виступив першим спонсором цього фонду та закликав всіх долучатися до цієї ініціативи. На спорудження Меморіалу також передадуть кошти премії Леха Валенси, які отримали активісти Майдану у 2014 році.

На завершення пам'ятного заходу жіночий хор виконав перекладення пісні-символу "Пливе кача" для жіночого хору.

Зазначимо, що у Києві починаються пам'ятні заходи з нагоди річниці розстрілів на Майдані. Заходи триватимуть кілька днів під посиленою безпекою, оскільки СБУ побоюється провокацій від російських спецслужб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: