У Києві в пластикових пляшках продавали воду з-під крана

Половина виробників фасованої води столиці не витримали прокурорської перевірки. У пляшках продається вода, яка не відповідає жодним санітарним нормам.

У Києві викрили підпільний цех з фасування води з-під крана у пластикові пляшки. Фальшивої "чистої води" продали щонайменше три мільйони літрів.

Лише у Дарницькому районі Києва із п'яти перевірених свердловин, розташованих на територіях підприємств, усі п'ять було закрито: або вода неякісна, або помпують її незаконно.

Загалом половина виробників води столиці не витримали прокурорської перевірки. Відсутність у воді обіцяного на упаковці мінерального складу – це півбіди, така вода, кажуть фахівці, принаймні не шкідлива. Однак у багатьох пляшках продається вода, яка не відповідає жодним санітарним нормам.

"Тара не витримує жодної критики - вона не проходила санітарну обробку, відтак та вода, яка розливалася, отримала негативні санітарні висновки", - розповів заступник прокурора Києва Максим Могильницький.

Ще більш категоричний у своїх висновках директор Інституту колоїдної хімії та хімії води ім.. А. Думанського Владислав Гончарук. На його думку, вся фасована вода токсична, не кажучи вже про підробки. У своїй лабораторії він перевіряв фасовану воду - результат не на користь її прихильників.

"Говорити про відповідність води безглуздо, це прекрасно знають усі виробники, і тому у будь-яку тару можуть заливати все, що завгодно, і люди хворітимуть. Як проконтролювати, коли немає визначеного стандарту? Усе це безглуздо", - переконаний академік.

Читайте також:

Заборонені в Росії фільтри для води випробують на донецьких дітях

На Донеччині десятки людей отруїлися питною водою

В самому центрі Києва відкрили завод зі спалювання сміття

У Києві хлорку у воді замінять новою французькою хімією

ВідеоІ води напитися, і здоров'я зберегти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: