У Києві в розпал літа закрили більшість головних пляжів

Київська міська санітарно-епідеміологічна станція закрила сім пляжів у Києві через невідповідність якості води нормативам.

У Києві станом на 1 серпня з 11 пляжів і зон відпочинку, розташованих на Дніпрі, 7 пляжів не мають офіційних дозволів на відкриття.

Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України.

"Станом на 1 серпня за минулий тиждень закриті сім пляжів через невідповідність якості води нормативам - пляжі Центральний і Тельбін, Молодіжний, Венеція, Дитячий, Передмістна слобідка, Золотий, а також зона відпочинку Троєщина в затоці річки Десенка", - повідомили в відомстві.

Крім того, в повідомленні зазначили, що на цей період з 11 пляжів і зон відпочинку, розташованих на річці Дніпро, ряд пляжів не мають офіційних дозволів.

"Сім пляжів не мають офіційних дозволів на відкриття (Передмістна слобідка і Золотий (обидва - Гідропарк), Венеція і Молодіжний (обидва - Долобецький острів), Центральний (Труханів острів), пляжі Пуща-Водиця (ставок на річці Горенка) і Вербний (озеро Вербна) проте працюють, крім Центрального, згідно з постановою про тимчасову заборону купання ", - говориться в повідомленні.

При цьому в МОЗ наголошують, що мають паспорти лише чотири пляжі - Дитячий у Гідропарку, Тельбін та Веселка на озерах Дніпровського району і пляж Чорторий в парку Дружби народів.

Нагадаємо, Державна санітарно-епідеміологічна служба призупинила експлуатацію або закрила за станом на 27-31 липня пляж в Києві, Криму, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Херсонської областях десятки пляжів.

Читайте також:

Forbes склав список найнебезпечніших пляжів світу

Через кишкові інфекції по всій Україні закрито десятки пляжів

Рейтинг ТОП-20 найкращих пляжів Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: