У Києві вакансій у 2,5 рази більше, ніж звільнених

Показники по Україні набагато гірші - на одну вакансію претендують десять чоловік.

Зайнятість
УНІАН
Станом на 1 січня 2009 р. на обліку Київського міського Центру зайнятості знаходиться 10 тис. 40 чоловік. При цьому в міській базі даних існує 24 тис. вакансій.

Про це на засіданні координаційного комітету сприяння зайнятості населення Києва повідомила начальник Головного управління праці і зайнятості Тетяна Кисельова. "Таким чином, на один безробітний в середньому доводиться три вакансії. Для порівняння, в цілому по Україні на одну вакансію претендують 10 безробітних. У Черкаської області цей показник складає 76 чоловік", - сказала вона.

За словами Кисельовой, 70% безробітних – службовці, 80% з яких мають вищу освіту, а багато з них працювали на керівних посадах. Найбільша кількість київських безробітних - в будівельній сфері. В цілому по Україні 58 тис. безробітних у сфері будівництва, з них киян – 14 тис. чоловік. З 243 тис. українців, що втратили роботу в промисловості, киян – 3 тис. чоловік.

Кількість працівників, що перебувають у відпустках за ініціативою адміністрації або що працюють неповний робочий день, в порівнянні з жовтнем 2008 р. збільшилось у 3,5 рази і складає зараз біля 100 тис. людей.

Читайте також:
Ставати безробітним треба грамотно
В Іспанії за один місяць звільнили 200 тисяч людей
У березні в Україні буде 3,5 млн. безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: