Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відбулася акції на підтримку голодування адвокати родин Небесної Сотні

Люди зібралися біля приміщення парламенту.

Під стінами Верховної Ради України відбулася акція на підтримку адвокатки родин Героїв Небесної Сотні Євгенії Закревської. Вона голодує, щоби привернути увагу до небезпеки згортання розслідувань убивств на Майдані взимку 2014 року, повідомляє Громадське.

Акція юристки триває від 21 листопада. Вона оголосила вимогою її припинення схвалення Верховною Радою поправок до закону про Державне бюро розслідувань, котрі уможливлять продовження слідчих дій, повноваження щодо котрих уже втратили органи прокуратури.

Адвокатська дорадча група, яка представляє інтереси Героїв Небесної Сотні, вимагає від президента Володимира Зеленського скликати позачергову сесію Верховної Ради, щоб депутати якнайшвидше проголосували за поправку до законопроєкту щодо передачі справ Майдану.

Як повідомлялося, про початок свого голодування Закревська оголосила в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1". На думку адвокатки, загроза припинення слідства та сам судовий процес над підозрюваними в убивствах "беркутівцями" не цікаві ні політикам, ні журналістам – про це згадують лише в річницю початку Євромайдану в листопаді та в роковини масових розстрілів у лютому. Щоби привернути увагу політиків і добитися голосування поправки у Верховній Раді, адвокатка заявила про початок голодування. "З сьогоднішнього дня, з того дня, в який зупинилося це розслідування, я не буду їсти до того моменту, поки не приймуть цю поправку, не створять це управління і не переведуть туди цих слідчих. Я вам це обіцяю", - заявила Закревська. На її думку, парламент не дійшов до голосування поправки через байдужість. "Усім все одно", - вважає юристка.

Відео Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування

Про це вона заявила в ефірі ток-шоу "Право на владу". За її словами, таким чином вона хоче привернути увагу політиків та силовиків до затягування розслідування вбивств під час Революції гідності та небезпеки згортання слідства. Головною вимогою правозахисниці є ухвалення парламентом поправки, яка дозволить слідчим та прокурорам майданівських справ перейти до ДБР.  

Адвокатка родин Героїв Небесної сотні Євгенія Закревська оголосила голодування

Залиште свій коментар

Вибір редакції