У Києві відбувся аукціон для допомоги онкохворим дітям

Близько 2 млн грн, виручені від продажу виставлених лотів, будуть перераховані на купівлю для Харківського міського центру дитячої нейрохірургії медичного устаткування.

Напередодні Дня захисту дітей 30 травня в Музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків відбувся благодійний аукціон "Мистецтво милосердя", який проводиться у рамках проекту Фонду Олександра Фельдмана "Майбутнє - в очах дітей".

Близько 2 млн грн, виручені від продажу виставлених лотів, будуть перераховані на купівлю для Харківського міського центру дитячої нейрохірургії медичного устаткування компаній-виробників Anspach Effort Inc і Synthes Inc, аналогів якому немає в Україні.

Серед 55 картин з приватної колекції О.Фельдмана на аукціоні були представлені роботи відомих українських і західних майстрів ХХ століття. Зокрема, кольорові літографії і офорти Марка Шагала, Пабло Пікассо, Хоана Міро, Анрі Матісса, а також картини Давида Бурлюка, Василя Хмелюка, Миколи Глущенка, Якова Шапіро, Леона Зака, Ерно Ерба, Костянтина Терешковича, Михайла Андрієнка-Нечитайла та інших художників.

Центральний лот - роботу Михайла Адлена "Дівчинка з лялькою" - за 240 тис. грн придбав відомий меценат Юрій Сапронов. Як він заявляв раніше, "якщо вийде купити цю картину, я передам її Харківському художньому музею".

В аукціоні також взяли участь Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін і Харківський міський голова Геннадій Кернес, які придбали наступні роботи - В.Чаус "Дівчата в полі", І.Пайлерс "Натюрморт з яблуками", Ф.Благонравов "Дівчата на галявині" і "Радянський Харків" невідомого художника.

Нагадаємо, що передаукціонна виставка проходила в двох містах - у галереї "АВЕК" у Харкові з 20 по 23 травня і Музеї ім. Ханенків у Києві з 26 травня по 30 травня.

Передаукціонна виставка в Харкові і передача медичного устаткування Харківському міському центру дитячої нейрохірургії проводяться під патронатом Глави ХОГА М.Добкіна і Харківського міського голови Г.Кернеса.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: