У Києві відбувся зворушливий благодійний концерт для легенди українського телебачення

Зірки віддячили Сафонову увагою та зібраними грошима.

На підтримку прикутого до візка диктора українського телебачення Олександра Сафонова відбувався благодійний концерт. Щоб зібрати гроші для легенди вітчизняного ефіру виступали ті, кого Сафонов свого часу зробив відомими, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Якщо місце було не дуже таке у першій половині, то тоді вступав у всі права диктор, який міг так представити, що будуть аплодувати і до кінця не чекатимуть", - пригадує роботу майстра Оксана Білозір.

ВідеоУ Києві відбувся благодійний концерт на підтримку диктора Олександра Сафонова

Невдала операція, а згодом і два інсульти прикували Сафонова до інвалідного візка ще сім років тому. Він пробачив лікарям, але при цьому жаги до життя не втратив. Однак за межами своєї квартири чоловік буває не часто. На концерт він приїхав із лікарні, але у чорному елегантному костюмі із червоним метеликом. Вбрання підбирав ще за місяць до концерту. Люди, які знають диктора, відзначають, що він завжди вдягався чудово.

Сафонов уже третій тиждень проходить реабілітацію в госпіталі. Лікарі дають шанси на одужання. Жінка, котра доглядає за диктором, уже бачить зміни: він почав краще говорити. Та лікування з реабілітацією потребують чималих коштів. Допомогти в їх зборі був покликаний концерт, який замість запланованих півтори години тривав майже вдвічі довше. Сафонов разом із усіма аплодував, а емоцій не стримував – час від часу йому з обличчя витирали сльози.

"Диктора номер один" з концерту знову до лікарні проводжали під оплески. Для нього дуже важливо не відчувати себе покинутим і забутим людьми, з якими і для яких він працював. "Хай приходять – моє серце відкрите до них", - каже чоловік. Про те, як можна допомогти Сафонову, ТСН уже писала на початку червня.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар