Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві відкрилася виставка "Очима бідних"

Глава Української греко-католицької церкви Любомир Гузар відкрив у Києві виставку проти бідності. Він закликав кожного українця та владу в цілому "відкрити серце і вуха".

У неділю, 7 листопада, глава УГКЦ Любомир Гузар відкрив у Києві виставку "Очима бідних: відчиніть мені врата справедливості".

Виставка розташована у столичному парку ім. Тараса Шевченка та працюватиме до 14 листопада. На ній представлені картини та світлини європейських художників, на яких зображено голод, усамітнення, відчай, і, поряд з цим, ознаки надії.

Як зазначив Гузар, відкриваючи виставку, душевна бідність притаманна багатим людям. Він також закликав українців допомагати один одному.

На його думку, кожен українець та влада в цілому мусять відкрити вуха і серце для того, щоб боротися з бідністю.

"Це не є проблема тільки влади. Хоча влада так само, як кожен громадянин, мусить відкрити вуха і серце для тих, хто потребує. То є відповідь для цілого народу", - сказав Гузар, відповідаючи на запитання, що потрібно робити, аби ефективно боротися з бідністю.

Глава УГКЦ також наголосив, що потреби людей є дуже різні, і не лише матеріальні.

Однак, на його думку, найбільшою проблемою у світі є те, що існує мало людей, які вміють розпоряджатися багатством.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович у зверненні з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю, який відзначається 17 жовтня, заявив, що боротьба з бідністю є одним з пріоритетів у здійсненні економічних реформ в Україні.

Читайте також:

Майже третина киян живе за межею бідності

У львівській церкві Ющенка зобразили поруч з Богородицею

Янукович пообіцяв подолати бідність

У Європі біднішими за українців є лише молдавани

Залиште свій коментар

Вибір редакції