У Києві відкрили перший університет для пенсіонерів

Новий університет має свого ректора, а також емблему та гімн. Пенсіонерів навчать малювати, співати, користуватися Інтернетом та телефоном.

У Шевченківському районі Києва відкрили перший у столиці навчальний заклад для людей похилого віку під назвою Університет третього віку.

У новому навчальному закладі зможуть отримати освіту всі бажаючі пенсіонери.

Як повідомили у Шевченківській райраді в Києві, університет створено на базі Територіального центру N2. Він має ректора, статут, емблему та гімн. Зараз у вузі здобувають освіту понад 60 студентів, і їх кількість планують збільшувати.

В університеті налічується сім факультетів: правознавство, філологічний, літературно-художній, факультет здорового способу життя, краєзнавчий, хорового співу та національного танцю, декоративно-прикладного мистецтва.

Також готується до відкриття факультет інформаційних технологій, де навчатимуть навичкам користування комп'ютером, Інтернетом, факсом, ксероксом, мобільним телефоном та іншою сучасною технікою.

Передбачається, що вести лекції та семінари будуть викладачі Національного університету ім. Тараса Шевченка та Києво-Могилянської Академії.

У повідомленні також йдеться про те, що навчання на факультетах відбувається тільки за бажанням слухача - без перевірки отриманих знань і вмінь. У процесі навчання будуть застосовуватися як традиційні методи, так і методи тренінгів. Вступних іспитів не буде, студентські квитки і канікули передбачено.

Заняття відбуватимуться кілька разів на тиждень. Щоп'ятниці для студентів будуть проводити тематичні екскурсії та зустрічі.

Читайте також:

У США створили робота для пенсіонерів

Китайських самотніх пенсіонерів доглядатимуть роботи

Дочка Черновецького очолить пансіонат для пенсіонерів

Для пенсіонерів відкриють вузи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: