У Києві відкрили рух на Набережно-Хрещатицькій естакаді

Голова Уряду Азаров і перший заступникголови КМДА Попов відкрили у Києві рух по Набережно-Хрещатицькій естакаді та Гаванському мосту.

Прем'єр-міністр Микола Азаров відкрив 23 жовтня автомобільний рух по Набережно-Хрещатицькій естакаді та Гаванському мосту в обидва напрямки.

Як зазначив присутній на відкритті перший заступник голови КМДА Олександр Попов, будівництво споруди здійснювали дві підрядні організації ВАТ "Мостобуд" - визначений генпідрядник та ЗАТ "Планета Буд" - супідрядник.

Довжина естакади складає 318 м, а пропускна спроможність споруди - 1,7 тис. автомобілів на годину. "Унікальність новозбудованої естакади полягає у тому, що при спорудженні монолітної залізобетонної прогонової будови застосована технологія пост-напруження арматури, яка до цього часу не була сертифікована в Україна, але успішно застосовувалась передовими країнами світу. Застосування такої технології дало змогу забезпечити необхідну міцність конструкції при максимально зменшенній товщині прогонової будови", - сказав Попов.

Він додав, що введення в експлуатацію монолітної залізобетонної естакади по вул. Набережно-Хрещатицькій та запуск автомобільного руху по Гаванському мосту в обидва напрямки є однією із стадій реалізації проекту будівництва Подільського мостового переходу.

За його словами, до складу будівництва Подільського мостового переходу входить будівництво Набережно-Рибальської дороги мосту на вході в гавань, естакади по вул. Набережно-Хрещатицькій та чотирьох підземних пішохідних переходів. Кошторисна вартість будівництва складає 9,1 млрд грн.

За словами Азарова будівництво Подільського мостового переходу може бути завершено у 2013 році.

Читайте також:

Із набережної Дніпра в Києві зникли ще три ресторани

Попов назвав причину демонтажу суден на набережній Дніпра

У Києві розпочинається "сезон великих заторів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: