У Києві відкрили загс для тварин

Церемонія на 10 гостей обійдеться власникові в 1000 долларов. За ці гроші організатори розроблять до одруження наряди для вихованців, відвезуть "жениха" і "наречену" до місця події і нагодують.

У Києві з'явився загс для домашніх тварин. Тут все як у людей: наречені можуть вибрати торт, замовити весільну церемонію. Єдина відмінність - перед весіллям треба обов'язково заглянути до ветеринара.

Церемонія на 10 гостей обійдеться власникові в 1000 доларів. За ці гроші організатори розроблять до одруження наряди для вихованців, відвезуть "жениха" і "наречену" до місця події, яку святково оформлять, а також накриють столи для тварин і їх господарів.

На підтвердження того, що ваші улюбленці стали сім'єю, вам видадуть свідоцтво про шлюб, а за додаткову плату навіть допоможуть розробити шлюбний контракт, в який власники тварин можуть вписати, наприклад, як ділитимуть доходи від продажу "спадкоємців".

Крім усього іншого, в агентстві працює професійний астролог, який може розповісти, чи підходять ваші вихованці один одному.

Створила такий загс киянка Ванда Орлова. За її словами, вона лише скопіювала те, що давно існує за кордоном. Правда, клієнтів поки одиниці.

Читайте також:

Ліза Боярська вийшла заміж у джинсах

Учені дізнались, коли настає пік сімейного щастя

Шнур призначив дату весілля із 21-річною журналісткою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: