У Києві відмінили річні й квартальні проїзні

Віднині передбачається функціонування тільки 1 виду проїзних - на місяць.

Київська міськадміністрація скасувала річні і квартальні проїзні на метро та наземний громадський транспорт. Відповідне розпорядження столичної влади набуло чинності з моменту його оприлюднення, тобто 10 грудня. Віднині передбачається функціонування тільки 1 виду проїзних - на місяць.

Вартість цих проїзних не зміниться і складе: на 1 вид наземного транспорту - 80 грн, на метро - 95 грн; на 2 види наземного транспорту - 130 грн, на 1 вид наземного транспорту і метро - 150 грн; на 3 види наземного транспорту - 160 грн; на 3 види наземного транспорту і метро - 230 грн.

Для студентів вартість цих проїзних складатиме половину ціни, для школярів - чверть ціни. Вартість місячних проїзних на другу половину поточного місяця традиційно складатиме половину їх початкової ціни.

У вартість проїзного, якщо він виготовлений на основі пластикової безконтактної картки, не входить її вартість (7 грн). У проїзних на термін дії кількість поїздок не обмежується.

Також цим розпорядженням міськадміністрація залишила без змін тарифи на разовий проїзд: на наземні види транспорту - 1,5 грн за 1 поїздку, на метро - 1,7 грн за 1 поїздку.

Нагадаємо, у вересні Антимонопольний комітет (АМКУ) просив Київміськадміністрацію утриматися від скасування проїзних до завершення перевірки економічної обґрунтованості цього наміру.

У листопаді керівник АМКУ Олександр Мельниченко обіцяв до Нового року знизити ціни на проїзні у Київському метрополітені.

"Київський метрополітен" і "Київпастранс" розраховують на додатковий прибуток у розмірі 115,6 млн гривень на рік після скасування річних і квартальних проїзних.

Читайте також:

У Черновецького кажуть, що проїзд у громадському транспорті в 2010 році не подорожчає

У київському метро потяги ходитимуть утричі рідше

Київська мерія підтвердила чутки про подорожчання проїзду у транспорті

Черновецький збирається продати київське метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: