У Києві викрали студентку Інституту міжнародних відносин

Викрадена 22-річна дівчина виявилася дочкою Сергія Лазаренка - колишнього заступника глави Фонду державного майна України.

У Києві на вулиці Мельникова невідомі викрали 22-річну студентку п'ятого курсу Інституту міжнародних відносин (КІМВ) Ірину Лазаренко.

Про викрадення дівчини повідомив директор інституту Валерій Копійка в п'ятницю, 28 травня.

За його словами, в п'ятницю біля 08:00 біля гуртожитку КІМВ невідомі заштовхали Ірину в білий мікроавтобус і зникли в невідомому напрямі.

За деякою інформацією, викрадена студентка - дочка Сергія Лазаренка, колишнього заступника глави Фонду державного майна України.

На сайті КІМВ розміщена інформація про зникнення Ірини. За достовірну інформацію про її місцезнаходження обіцяна винагорода.

Керівництво інституту також повідомило про викрадення студентки в міліцію.

"Але доки слідству нічого нам сказати", - розповів проректор КНУ імені Шевченко Володимир Бугров.

Як повідомило джерело в київській міліції, ведуться пошуки білого мікроавтобуса.

"Ірину шукаємо вже четвертий день. Це хороша студентка, яка вчилася на відмінно. Своєю поведінкою ніколи не насторожувала. Міліція нас повідомила, що посилено її розшукує. За неперевіреною інформацією, білий мікроавтобус бачили біля парковки декілька днів. Наскільки я знаю, викрадачі доки не висували ніяких вимог батькам", - розповів ректор Київського нацуниверситета Леонід Губерський.

"У інституті говорять про дві версії НП. Перша - це те, що від її батьків зловмисники хочуть отримати викуп. Друга версія - що Іра, можливо, зв'язалася з якимись кримінальними людьми і у неї виникли проблеми", - розповіла нам студентка першого курсу Олена.

Читайте також:

У Києві зник начальник управління комунальної власності

Невідомі викрали брата Бакієва

У московської пенсіонерки викрали Bentley

ВідеоУ Києві викрали студентку Інституту міжнародних відносин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: