У Києві викрили керівників компанії, які ухилилися від сплати майже 19 млн грн податків

На підприємстві вилучили продукції на 46 млн гривень. 

Співробітники податкової міліції викрили керівників зареєстрованої у Києві сільгоспкомпанії, які ухилились від сплати податків на суму в майже 19 мільйонів гривень. Про це повідомив перший заступник голови Державної фіскальної служби Сергій Білан.

За його словами, під час розслідування було встановлено, що посадові особи компанії, що  займається оптовою торгівлею сільськогосподарською продукцією, відбили в податковій звітності операції з поставки соняшнику, сої та кукурудзи ряду фіктивних підприємств. Це дозволило зловмисникам ухилитися від сплати податку на прибуток.

"Надалі в результаті обшуку, проведеного в Миколаєві спільно з Генеральною прокуратурою та співробітниками обласного управління податкової міліції на території одного із зернових терміналів, було виявлено та вилучено майже 11,8 тисячі тонн пшениці і ячменю, призначених для експорту. Вартість вилученої сільгосппродукції становить близько 46 мільйонів гривень", - йдеться у повідомленні Білана в Facebook.

Співробітники податкової міліції викрили керівників компанії, які ухилились від сплати майже 19 мільйонів гривень податк...

Опубликовано Сергій Біланом 31 июля 2017 г.

Окрім цього, були вилучені документи складського обліку. Наразі слідчі дії тривають.  

Як повідомлялося раніше, у Херсоні викрили компанію, яка сплачувала податки за пільгами та змушувала людей, які не чують, працювати на швейній фабриці в нестерпних умовах. Директорка підприємства навіть погрожувала співробітникам, які скаржилися. 

ВідеоСучасне рабство: ТСН.Тиждень викрив схему обкрадання людей із вадами слуху

Залиште свій коментар